Полірування авто

Ціна:
від 4 500 грн.

Коригувальне та відновне полірування ЛКП автомобіля.

1-2 дні

Час роботи залежить від стану ЛФП автомобіля.

Чиста машина

Для забезпечення високої якості послуг рекомендуємо відвідати автомийку заздалегідь.

Обмеження

Не мити автомобіль 1 тиждень (якщо використовувалося нанокерамічне покриття)

Наші роботи

Полірування автомобіля в Contrast.ua

У процесі експлуатації кузов автомобіля постійно піддається дрібним технічним та механічним ушкодженням, вони викликані погодними умовами, якістю доріг, мийками, смолами дерев, комахами, неприємними сюрпризами від птахів та іншими агресивними впливами довкілля. Згодом колір машини стає більш тьмяним, з’являються сколи та подряпини, що негативно відбивається на зовнішньому вигляді автомобіля.

Професійне полірування кузова вирішує одночасно дві проблеми: повертає автомобілю ідеальний зовнішній вигляд та захищає його від корозії.

Зверніть, будь ласка, увагу!
Кінцевий результат залежить від основного стану покриття. Також має значення марка автомобіля. Власники німецьких автомобілів Audi, BMW, Mercedes і Volkswagen мають щільніший шар ЛКП від заводу. Більш тонкий лак у представників японського походження – Toyota, Subaru, Suzuki. Також, важливі і впливають на фінальний результат такі показники: рідне ЛКП або фарбоване, а також чи полірувався автомобіль раніше.

У Contrast.ua ми пропонуємо два види цієї процедури: абразивне (глибоке) полірування та коригуюче (легке).

Абразивне полірування кузова

Даний вид відновлення ЛКП – це послуга для водіїв, які бажають максимально наблизити лакофарбове покриття свого автомобіля до стану нового. Таке полірування усуває потьмяніння, глибокі подряпини. Термін виконання роботи 2-3 дні.

Коригувальне полірування лакофарбового покриття

Цей вид полірування має відновити незначні огріхи. Усуває дрібні подряпини, голограми та посилює глибину і насиченість кольорів. Час роботи – один день.

Ціни на полірування автомобіля

Ціни в прайсі вказані виключно за полірування автомобіля. Зміцнення ЛКП автомобіля розраховується додатково. Для надання ЛФП жорсткості 10Н ми рекомендуємо високоякісне керамічне покриття на основі графену ClearFX Exterior.

Коригувальне полірування  

Абразивне полірування

 

Седан / бізнес 4500 грн. 6500 грн.
Представницький / позашляховик 7400 грн. 8800 грн.

Зверніть увагу. У прайсі вказано ознайомлювальну вартість. Остаточну суму уточнюйте у менеджера компанії, згідно з моделлю та конфігурацією вашого автомобіля.

Бажаєте отримати знижку?

Детально розповімо про наші послуги та види робіт, розрахуємо вартість та надамо знижку 5%!

Отримати знижку

Ваше ім'я *
Fill out this field
Ваше питання
Fill out this field
Ваш телефон *
Fill out this field
Ваша пошта *
Будь ласка, введіть правильний email.
Select an option

Полірування фар

На жаль, багатьом автолюбителям довелося переконатися, що оптика – одне з найуразливіших місць. Вона може постраждати не тільки в результаті аварії, а й від гравію або дрібних камінців, що летять з-під коліс автомобілів, які їдуть попереду, в місті і на трасі. Так само їх не береже час, прозорість фар поступово зменшується, на них з’являються подряпини та помутніння. Це призводить до погіршення ефективності освітлення, втрачається привабливість зовнішнього вигляду транспортного засобу.

Крім серйозних матеріальних витрат, заміна фар може вимагати значного часу на пошуки, якщо випуск автомобілів даної марки вже завершений або модель належить до ексклюзивних. Для зниження ризику пошкодження фар, пов’язаних з їх експлуатацією, Contrast.ua пропонує послуги з відновлення та бронювання оптики. Після виконаної роботи яскравість (прозорість) ваших фар збільшиться приблизно на третину. Ця послуга набагато вигідніша та простіша, ніж заміна.

 

Ціни на полірування фар

Після полірування фар рекомендуємо захистити їх антигравійною плівкою. Увага! У разі глибоких пошкоджень та необхідності шліфування, з фари знімається захисний шар. Після такої послуги обов’язковим є нанесення захисної антигравійної плівки!

Полірування фар Шліфування фар
Седан / бізнес 1500 грн. 3000 грн.
Представницький / позашляховик 2000 грн. 3500 грн.

Зверніть увагу. У прайсі вказано ознайомлювальну вартість. Остаточну суму уточнюйте у менеджера компанії, згідно з моделлю та конфігурацією вашого автомобіля.

Супутні послуги

Потрібна консультація?

Детально розповімо про наші послуги, види робіт та типові проекти, розрахуємо вартість та підготуємо індивідуальну пропозицію!

Задати питання

Ваше ім'я *
Fill out this field
Ваше питання
Fill out this field
Ваш телефон *
Fill out this field
Ваша пошта *
Будь ласка, введіть правильний email.
Select an option

Наші контакти

Адреса:
Київ
вул. Сім’ї Хохлових 9а (район телевежі)
Телефон:
Електронна пошта:

Замовити послугу

Ваше ім'я *
Fill out this field
Ваш телефон *
Fill out this field
Ваша пошта
Будь ласка, введіть правильний email.
Select an option