Нанокераміка для авто

Ціна:
від 6 500 грн.

Захисне покриття американською нанокерамікою ClearFX

1-ну добу

Нанесення займає 4-6 годин, після чого необхідно 12 годин для природної кристалізації.

Чистий автомобіль

Для якісно виконаної послуги перед нанесенням ClearFX рекомендуємо заїхати на мийку.

Обмеження

Після нанесення ClearFX рекомендуємо не мити автомобіль від 5 до 10 днів.

Наші роботи

Захист нанокерамікою в CONTRASTi

Керамічні покриття є одним із багатьох можливих засобів захисту для лаку, ободів, вікон або нефарбованих матеріалів. За часів стандартів на склад лакових покриттів, продиктованих Євросоюзом, лаки стали більш «м’якими та сприйнятливими до подряпин». Ми пропонуємо негайно закріпити нові автомобілі відразу після або навіть перед виїздом з автосалону. Захист лаку покриттям створює захисний шар, який захищає наш лак від шкідливих погодних умов, його вицвітання або полегшує догляд за ним завдяки гідрофобності лаку. Захист вашого автомобіля – ідеальний спосіб полегшити догляд за ним і зберегти його в найкращому, ідеальному стані протягом тривалого часу.

Ціни на захист наногрефеном ClearFX

Нанесення CLEARFX один шар (хв. 2 шари).
Весь автомобіль
Нанесення CLEARFX в один шар (мін. 2 шари).
Частково*
Седан, хетчбек 6500 грн. 4500 грн.
Бізнес клас, Кросовер 8800 грн. 6000 грн.

Зверніть увагу. У прайсі вказано ознайомлювальну вартість. Остаточну суму уточнюйте у менеджера компанії, відповідно до моделі та конфігурації вашого автомобіля.

*Під частковим нанесенням маеться на увазі, покриття атомобіля, передня частина якого, оклєенного захистною плівкою. При цому, захистне покриття на плівку не наноситься.

Бажаєте отримати знижку?

Детально розповімо про наші послуги та види робіт, розрахуємо вартість та надамо знижку 5%!

Отримати знижку

Ваше ім'я *
Fill out this field
Ваше питання
Fill out this field
Ваш телефон *
Fill out this field
Ваша пошта *
Будь ласка, введіть правильний email.
Select an option

З якими покриттями ми працюємо?

ClearFX виробляється в США і використовується в більш ніж 45 провідних країнах. Він схвалений і використовується компанією Boeing у військових і комерційних літаках для максимального захисту поверхні та продуктивності. Перевірений і використаний міжнародною мережею професіоналів і ентузіастів, ClearFX є продуктом безпеки найвищого рівня в галузі, який перевершує багатьох провідних конкурентів з точки зору продуктивності, довговічності та міцності.

ClearFX Exterior

Керамічне покриття ClearFX — це найдосконаліше та надійніше графенове керамічне рішення, розроблене на даний момент. Його екстремальна формула забезпечує максимально можливу кінцеву товщину та довговічність. Глибоко проникаючи в пори фарби, ClearFX ущільнює і зміцнює структуру, збільшуючи загальний структурний об’єм, щільність і твердість. Таким чином, ClearFX забезпечує обробленій поверхні відмінний захист з високим блиском і твердістю (10H), які довго не змиваються.

ClearFX Interior

Доглядовий комплекс Clear FX зволожує та пом’якшує шкіру салону автомобіля, незважаючи на її гідрофобність та стійкість до пошкоджень лакофарбового покриття. Система догляду Clear FX ефективна як для шкіри, так і для синтетичної шкіри. Це унікальний ефект нашої інноваційної технологічної системи, яка допомагає регенерувати слабкі клітини, придбані під час тривалого використання. Такий комплексний догляд не зістарить і не висушить шкіряну оббивку, а навпаки, продовжить її ідеальний зовнішній вигляд. Дивовижні властивості цього продукту допоможуть зберегти цілісність зовнішнього вигляду салону автомобіля.

ClearFX Glass

Завдяки високій гідрофобності краплі дощу не розтікаються по поверхні, погіршуючи видимість для водія, а стікають під власною вагою. При швидкості 50 км / год і більше склоочисниками користуватися не потрібно – краплі здуваються потоком зустрічного повітря. Безпечне скло ClearFX набагато легше підтримувати в чистоті, і часто пил і бруд можна просто витерти серветкою, не залишаючи смуг на поверхні.
Взимку скло, покрите ClearFX Glass, замерзає набагато повільніше, а снігову кірку легше видалити. Завдяки цьому ризик появи подряпин значно менший.

Порівняльна таблиця ClearFX

ClearFX – сертифікована якість

На відміну від азіатських аналогів, ClearFX виробляється США і місцеві закони вимагають обов’язкової сертифікації. ClearFX успішно пройшов випробування у двох лабораторіях. Міжнародна лабораторія SGS протестувала ClearFX на жорсткість, стійкість до лугів та інших агресивних середовищ. Лабораторія AEROSPASE протестувала матеріал на відповідність вимогам BOEING, і тепер ClearFX офіційно допущено до нанесення на літаки цієї компанії.

Супутні послуги

Потрібна консультація?

Детально розповімо про наші послуги, види робіт та типові проекти, розрахуємо вартість та підготуємо індивідуальну пропозицію!

Задати питання

Ваше ім'я *
Fill out this field
Ваше питання
Fill out this field
Ваш телефон *
Fill out this field
Ваша пошта *
Будь ласка, введіть правильний email.
Select an option

Наші контакти

Адреса:
Київ
вул. Сім’ї Хохлових 9а (район телевежі)
Телефон:
Електронна пошта: