Атермальне тонування

Ціна:
від 6 000 грн.

Тонування нанокерамічними плівками преміум-класу.
Світлопропускання від 5% до 75%

Відповідає ЄВРОСТАНДАРТУ

Плівка світлопропусканням понад 70% відповідає ЄВРОСТАНДАРТУ.

Висока ефективність

Віддзеркалення теплової енергії до 64%

Преміальна гарантія

Довічна гарантія на плівку Excel IRP від виробника Erickson International!

Наші роботи

**Тонування за євростандартом

Наші клієнти часто запитують, як перетнути кордон із затонованим склом і не порушувати законодавство?
Для того щоб коректно відповісти на це питання, ми направили запит до посольств сусідніх країн, які є одними з популярних напрямів для наших співвітчизників, і отримали наступні відповіді:

А як на практиці?

У Європі, по-перше, є ризик, що з темним переднім склом не пропустять через кордон, по-друге, якщо навіть авто проїхало, можуть зупинити, перевірити світлопропускання і виписати штраф. Але, за відгуками наших клієнтів, з атермальною плівкою світліше 60% проблем ні в кого не виникало. Також варто відзначити, що ступінь затемнення заднього скла – не регламентована.

Ціни на тонування автомобіля атермальною плівкою ASWF

Тонування автомобіля (без лобового) Тонування без 2-х передніх Тонування лобового скла Тонування 1-го бокового скла Тонування заднього скла
Середній / Бізнес 6500 грн. 5000 грн. 4000 грн. 1500 грн. 2500 грн.
Мінівени / Позашляховики 7000 грн. 5500 грн. 4500 грн. 1500 грн. 2500 грн.
Представницький 8200 грн. 6000 грн. 5000 грн. 2000 грн. 3000 грн.

Зверніть увагу. У прайсі вказано ознайомлювальну вартість. Остаточну суму уточнюйте у менеджера компанії, згідно з моделлю та конфігурацією вашого автомобіля.

Атермальне тонування в Contrast.ua

На сьогодні в Україні користуються підвищеним попитом атермальні плівки*, основне завдання яких полягає у високій ефективності відбиття сонячної та теплової енергії, захисті панелі приладів від нагрівання, а також захищає від засліплення зустрічного потоку у темний час доби.

У центрі тонування та дітей лінгу Contrast, виходячи зі звернень, було встановлено, що в одному випадку клієнти хочуть мати захист лобового та переднього скла, але при цьому відповідати євростандарту**. В іншому – клієнтам не так важливо темне тонування, яке для деяких користувачів може викликати дискомфорт при їзді в темний час доби, але питання комфортної температури в салоні перебувати в пріоритеті. У цих двох випадках атермальна плівка ASWF, серії Excel IRP, дозволить задовольнити бажання обох сторін за рахунок широкого спектру асортименту.

Наприклад, для поїздок до Європи ідеально підійде атермальна плівка Excel IRP 70, яка має світлопропускання 76%, що не суперечить вимогам більшості європейських країн.

Бажаєте отримати знижку?

Детально розповімо про наші послуги та види робіт, розрахуємо вартість та надамо знижку 5%!

Отримати знижку

Ваше ім'я *
Fill out this field
Ваше питання
Fill out this field
Ваш телефон *
Fill out this field
Ваша пошта *
Будь ласка, введіть правильний email.
Select an option

Що таке нанокераміка?

Найпоширенішим типом атермальних плівок є так звана нанокераміка. Під час виробництва цих плівок на полімер наносяться нанодисперсні частинки різних комбінацій оксиду олова (ITO, ATO, GTO…). Цей напівпровідниковий матеріал прозорий для видимого світла, але здатний абсорбувати теплову енергію.

Варто відзначити, що більше світлопропускання, тим ефективніша атермальна плівка в порівнянні зі стандартною металізованою плівкою. Наприклад, атермальна 15-ка ефективніше стандартної металізованої 15-ки на 20% а 70-ка ефективніше металізованої 70-ки на 40%.

Якими плівками ми працюємо

З 2009 року ми є офіційним дистриб’ютором преміальних плівок American Standard Window Film (ASWF™) від виробника Erickson International, LLC. У лінійці представлений весь спектр тонувальних плівок.
За цей час наші клієнти переконалися в тому, що плівки ASWF мають високі оптичні якості, не спотворюють вигляд за вікном, але в той же час створюють комфортну і затишну атмосферу всередині салону.

Технічні характеристики плівки Excel IRP

Важливо: всі випробувані матеріали були нанесені на прозору скляну поверхню відповідно до галузевих стандартів випробувань. Дані надані лише для порівняння. NIR: діапазон 900-1000 нм.

Супутні послуги

Потрібна консультація?

Детально розповімо про наші послуги, види робіт та типові проекти, розрахуємо вартість та підготуємо індивідуальну пропозицію!

Задати питання

Ваше ім'я *
Fill out this field
Ваше питання
Fill out this field
Ваш телефон *
Fill out this field
Ваша пошта *
Будь ласка, введіть правильний email.
Select an option

Наші контакти

Адреса:
Київ
вул. Сім’ї Хохлових 9а (район телевежі)
Телефон:
Електронна пошта:

Замовити послугу

Ваше ім'я *
Fill out this field
Ваш телефон *
Fill out this field
Ваша пошта
Будь ласка, введіть правильний email.
Select an option