Про компанію

Contrast.UA центр тонування та детейлінгу працює у Києві з 1998 року.

Tonirovanie.UA = Contrast.UA

Багато автовласників знають нас за запитом “тонування Поділ”, “тонування авто на Глибочицькій”, “Центр тонування Глибочицька”, “тонування скла на Подолі”, якщо Вам знайомі ці запити, то Ви потрапили за адресою 😊!

За час нашої роботи ми кілька разів змінювали адресу: Залізничне шосе 6, Набережно-Хрещатицька 37, вулиця Глибочицька 101, Глибочицька, 44Е. Сьогодні ми раді своїм постійним та новим клієнтам на вулиці Сім’ї Хохолових, 9А.

Чому ми вирішили зробити ребрендинг?

Тонування завжди асоціювало нас тільки з однією послугою. Більшість клієнтів навіть не припускали, що можуть замовити у нас якісне обклеювання, полірування автомобіля або нанесення захисних керамічних покриттів.

Що означає Contrast?

Для нас – це візуальне та емоційне сприйняття автомобіля ДО послуг та ПІСЛЯ. Шарм і виразність авто із затонованим склом. Відсутність подряпин після полірування, блиск, ідеальна гладкість. Захищений автомобіль зовні та чистий салон без слідів експлуатації усередині.

Наша особливість – індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми прагнемо зрозуміти, які у Вас очікування від послуги, щоб запропонувати найкраще рішення та дійти бажаної мети.

Цікаві факти про Contrast.UA

  • Лише 100% оригінальні матеріали виробництва США.
  • Широкий асортимент сонцезахисних, металізованих та атермальних плівок ASWF і MaxPro офіційними представниками яких ми є з 2008 року.
  • Поліуретанові плівки MaxPro / Legend та нанокераміка Clear FX.
  • У справжності всіх вищевказаних матеріалів Ви можете переконатися по заводському маркуванню на зворотній стороні матеріалу або упаковці.
  • 83% автомобілів ми тонуємо без розбирання карт дверей, не демонтуємо скло та не знімаємо ущільнювачі, що сприяє збереженню заводської гарантії від автомобільного дилера та не викликає скрипів, тертя та інших звуків, які ймовірні після демонтажу.
  • Ми тонували такі моделі як Peugeot RCZ і ГАЗ 21 М. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи з автомобілями практично будь-яких марок і мають високий рівень кваліфікації та професіоналізму.
  • Ми наносили антигравійну захисну плівку на скляний дах Tesla model 3. Таке рішення було прийнято спільно з клієнтом, тому що вже двічі ремонтувалися сколи. Тепер у нас часто запитують послугу для скляних люків.

Оцініть і Ви переваги Contrast.UA!